JOTB-200-3 - JEONO Russia
Описание: CURRENT : 200 A POTENTIAL : 600 V POLES : 3 WIDTH : 73 MM LENGTH : 133 MM PART NO : JOTB-200-3 USED BY Y2-PG-ELECT TAG NO : PF1/2/3-PPN-901 Material:201170043