TGAC050043 - Goudsmit Magnetics Russia
Описание: Neodymium Weakening infeed HRA-N-103x22-AC-0500-B-W SKU: TGAC050043 Stock *: 0 Width: 103 mm Height: 22 mm Length: 500 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version