TGAB030041 - Goudsmit Magnetics Russia
Описание: Neodymium Weakening outfeed HRA-N-053x22-AB-0300-B-W SKU: TGAB030041 Stock *: 0 Width: 53 mm Height: 22 mm Length: 300 mm Magnetic rails are used for straight product flows or flows with side in-feed or discharge.The most suitable magnetic rail version