VA28MT210M-230 - ACOPIAN Russia
Описание: Acopian - Gold Box Linear Regulated Power Supply, Series A, 28V Nominal Output, +/- 0.5V Adjustment, 2.1A @ 40degC, Case Size M6, With Overvoltage Protection, With Terminal Strip Cover, 230 Volt Input, 6.6"L x 5.2"W x 3.5"H